/Files/images/Pic_03.03.12_3.jpg.png

Зустрічі у літературній світлиці


Зустріч із Валентиною Розуменко-Невінчаною

«Мова єднає між собою представників певного народу в часі та просторі», - писав В.Русанівський.

/Files/images/svyata/IMG_20191112_121910.jpgПідтвердженням цих слів є Всеукраїнський радіо диктант національної єдності котрий звучав цьогоріч девʼятнадцятий раз. Активно до його написання долучилися учні та вчителі нашого закладу освіти, довівши ще раз, що для кожного народу рідна мова – найцінніший скарб!

9 листопада – День української писемності та мови. Стало доброю традицією в ці святкові осінні дні, коли думками поринаєш у минуле нашого українського письменства, згадуючи Нестора Літописця та братів Кирила і Мефодія, проводити паралель між минулим і сучасним, зустрітися у колі друзів із митцями рідного слова нашого краю.

/Files/images/svyata/IMG_20191112_130148_1.jpg12 листопада на гостину до красилівчан у літературну світлицю завітала В.П.Розуменко-Невінчана, котра народилася і виросла в сусідньому селі Станіславчик. Благодатна земля її батьків та дідів, краса природи надихає до слова Валентину Петрівну. У її творчому доробку є поетичні та прозові твори. Під час свята всі присутні у залі мали можливість поринути у минуле нашої писемності, почути поетичне слово В.П.Розуменко-Невінчанчаної, котре звучало з вуст школярів і самої майстрині пера. Нікого не залишила байдужим пісня, присвячена героям України, котру презентувала авторка. Під час свята панувала тепла атмосфера, звучали пісні про мову, про рідне слово, піднімали настрій запальні таночки та зворушливі поетичні рядки у виконанні шанованої гості та школярів.

Впевнена, що зустріч, яка відбулася, зміцнить любов до рідної мови, поетичного слова, як до духовного потенціалу української нації, тому що саме мова єднає покоління, єднає Україну!

Грузинська О.О.,

учитель української мови та літератури


Зустріч із Тетяною Костянтинівною Іванчук

/Files/images/zustrch_u_lteraturny_svtlits/IMG_20181109_142533.jpgГрайливий листопад кружляє у веселому танку різнобарвне листя. Весела дітвора, підкидаючи його ногами, не стримує емоцій від червоно-жовтого безміру довкола школи. Не лише учні чекають чогось незвичайного, школа теж прибралася святково до зустрічі гостей. Бо ж 9 листопада, у День української писемності та мови, вона традиційно запрошує до діалогу у своїх стінах творчих особистостей нашого славного Ставищенського краю. Не став винятком і цей рік: на зустріч із школярами у літературну світлицю завітала член президії Спілки жінок міста Києва, творчого об’єднання «Світлина», голова оргкомітету БІДЕНКО-ФЕСТ, виконавчий директор Міжнародного благодійного фонду «Об’єднані Україною» Тетяна Костянтинівна Іванчук разом із поетом-гумористом, піснярем із Баштечок Віктором Ліснівським.

Лунало українське слово із вуст учнів закладу освіти, трепетне, палке, непереможно-жагуче та пристрасне, сповнене то гіркого смутку й болю, то радісного передчуття чуда. Доносили його до слухачів у залі учениці 5 класу Альмужна О., Альмужна А, Бачківська К., Гінда С., ведучі свята Яструб С., Мамченко Т.

А чого вартий діалог між возним Тетерваковським та Наталкою Полтавкою, майстерно зіграний Кучером В. та Альмужною А., чи не менш захоплюючий монолог славного парубка Енея, прочитаний Халупою Я.?!

/Files/images/zustrch_u_lteraturny_svtlits/IMG_20181109_133924.jpg

Та найбільше задоволення всі присутні у залі отримали від спілкування із майстром поетичного слова Тетяною Іванчук, вірші якої мають величезну здатність проникати глибоко в людську душу своїм ліризмом, відвертістю,чистотою думки, і залишатися там назавжди.

І як від того щиро не посміхнутися, коли «…рожевий колір вітру заплівся бантом в білі коси хмар», чи «а над хатою сходило літо, наче тісто в діжі великоднє», або ж «дрімає день у ночі на долонях». Метафорична, образна пейзажна лірика, яка поєднує природу і людину, не залишила байдужим жодного, вона була прочитана Яструбом Д., Кобзар К., Дудником Б.

/Files/images/zustrch_u_lteraturny_svtlits/IMG_20181109_135047.jpg

Справді, тривога і розпука, душевна суєта сидить у серці кожного, кому не байдужа доля нашої Вітчизни сьогодні. На жаль, продовжують гинути найкращі сини-герої, захисники батьків, дітей, землі-твердині нашої. Не може про це не писати й Тетяна Костянтинівна, громадянська позиція автора підтверджується рядками її полум’яно-пристрасної поезії, відтвореної Кучером В., Балуцою А., Халупою Я., Литвинець В., Дудник Т.

Рідний край, рідна сторона, маленька батьківщина. Звідси починається дорога у світ. Це слова, які кожного заряджають енергією, безмежною щирістю, вірою у світлу долю. Вони примушують слати віршовані рядки на папір, розмірковувати над призначенням і роллю поетичного слова, мови, школи у житті людини. Деякі з цих поезій прочитали учні Мамченко Т., Барганівська А., Рубашка І., Забудько Д.

Великою радістю для Тетяни Костянтинівни є її внучата – втіха і розрада. Для них пише і співає колискові майстриня поетичного слова. Окремі з них прочитали учні початкових класів.

Продовжила зустріч сама Тетяна Костянтинівна, заворожуючи усіх магічним звучанням свого поетичного слова. Крім того, В.Ліснівський виконав кілька пісень на слова Т.Іванчук, музику до яких створив сам. Цікавою для школярів стала лотерея, проведена гостями, під час якої учні та педагоги змогли отримати нові книги від авторів.

/Files/images/zustrch_u_lteraturny_svtlits/IMG_20181109_145928.jpg

Символічним стало закінчення зустрічі: невмируще українське слово таки житиме в серці кожного, хто в цей день доторкнувся серцем і душею до великої поезії, дзвінкої пісні, адже славнозвісна «Червона рута», проспівана всіма, є тому яскравим підтвердженням.

Традиційно 9 листопада, у День української писемності та мови, учні 8 -11 класів та вчителі закладу освіти долучилися до написання ХVІІІ радіодиктанту національної єдності, що проходив під девізом "Пишемо разом» і мав назву «Крила України». Як завжди, текст диктанту складений та майстерно прочитаний професором Олександром Авраменком був спрямований пропагування грамотності, підтримку та розвиток державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури.

/Files/images/zustrch_u_lteraturny_svtlits/IMG_20181109_115226.jpg

Кравець П.О., Грузинська О.О., учителі української мови та літератури


Зустріч із Ольгою Пустовгар

/Files/images/svyata/zustrch_u_lteraturny_svtlits/IMG_20171109_111843.jpg Мова – скарбниця духовності, невичерпне джерело натхнення і творчості народу, котрий володіє нею.

Традиційно в Красилівському НВК 9 листопада, у день народження Нестора Літописця, відкриваються навстіж двері літературної світлиці для довгоочікуваних зустрічей із поетами-земляками.

Разом із осіннім марафоном золотавого листя, котре впереміш із різнобарвним суцвіттям хризантем окутує шкільне подвір’я, Красилівські школярі гостинно зустрічали надзвичайно цікаву, харизматичну особистість – Ольгу Яківну Пустовгар.

/Files/images/svyata/zustrch_u_lteraturny_svtlits/IMG_20171109_114006.jpgЯкщо проаналізувати поетичну лексику майстрині художнього слова, то помітимо, що тут переважають слова: Україна, мова, мати, душа, правда. Бог, добро, любов, щастя, серце, віра, життя, мир, надія… Переконатись у цьому змогли всі присутні у святковій залі, прослухавши поезії Ольги Яківни зі збірки «Від серця і душі» у виконанні учнів Забудько Д., Чехової А., Кучера В. (8 клас). Про трепетне ставлення авторки до природи, рідних українських пейзажів декламували вірші учні початкової школи: Гінда С., Альмужна А., Альмужна О., Чехова Р., Полотняк А.

Як і кожного українця, поетесу дуже хвилюють події на Сході України. Із болем у серці й великою надією на перемогу з-під її пера вийшли три книги «Я єсть народ». Спробували передати той біль і сподівання учні, котрі виразно читали вірші із цих збірок: Балуца А, Дудник Т. (8 клас), Мамченко Т., Барганівська А. (7 клас), Яструб Д., Халупа Я. (10 клас), Щербина А. (11 клас).

На святі звучали пісні про мову, вітання від директора закладу Н.О.Медведської, але звичайно, родзинкою став сам виступ О.Я.Пустовгар. Вона охоче поділилася яскравими спогадами із дитинства, дала поради молодим поетам-початківцям з основ віршування, розповіла про творчу діяльність, що викликало неабиякий інтерес в учнів. Та найбільш хвилюючим моментом зустрічі стало вшанування загиблих воїнів-героїв, наших земляків Олександра Бачинського та Сергія Альмужного, котрим майстриня присвятила свої вірші.

Зустріч відбулася, але ще довго у стінах НВК відчувався щемливий запах хризантем, котрими учні вітали поетесу. І в душі кожного закарбувався вислів П.Тичини «Я єсть народ»…

/Files/images/svyata/zustrch_u_lteraturny_svtlits/IMG_20171109_123545.jpgПродовженням свята Дня української писемності та мови стало долучення учнів та вчителів закладу до написання ХVІІ радіодиктанту національної єдності, що проходив під девізом "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета" і був спрямований на пропагування грамотності, підтримку та розвиток державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури.


Сила книги безсмертна

/Files/images/svyata/DSCN0483.jpg Березень особливий місяць у житті українського народу. В цьому місяці ми святкуємо день народження видатного українського письменника Т.Г.Шевченка. З метою вшанування пам’яті Кобзаря у бібліотеці функціонують постійнодіючі книжкові виставки, роботу яких забезпечує повний обсяг літератури, необхідний для вивчення творчості великого поета. Серед учнів 1-4 класів відбувся конкурс читців-декламаторів поезій Т.Шевченка.

Також саме у ці березневі дні ми святкуємо Всеукраїнський тиждень дитячої книги. Не менш важливою є й дата 21 березня - Всесвітній день поезії. Цей день, вважає ЮНЕСКО, повинен сприяти створенню в засобах масової інформації позитивного образу поезії як справжнього сучасного мистецтва, відкритого людям. Звичайно, поезія може допомогти людині розгадати найскладніші питання, вона формує громадську думку і в той же час передає внутрішні переживання як самого автора, так і читачів. Ми повинні навчитися цінувати поетичні рядки і знаходити в них справжнє багатство. Поезія допомагає нам жити разом.


/Files/images/svyata/DSCN0484.jpgЗ нагоди Дня поезії у закладі відбулася традиційна зустріч із поетесою-землячкою Тетяною Василівною Альмужною, котра завітала до нас 22 березня. Ця чудова, світла жінка подарувала усім присутнім у залі незабутні хвилини радості спілкування з поезією, сповнила душі трепетною любов’ю до отчого дому, нагадала про теплоту батьківської домівки та незабутні роки дитинства.

Глядачі, затамувавши подих, слухали поетичні рядки Тетяни Василівни у виконанні Альмужної А. (7 клас), Шарандак Д., Вуйко А., Зінорук А., Дудник Н., Коваленко О., Олішевського С., Левчука М., Ткаченка Б., Ясініцького Р. (ІІ-М курс (11-М класу), пронизані безмежною любов’ю до України, рідної мови.




Найменші глядачі, учні початкових класів та вихованці ДНЗ «Казка», отримали у подарунок від поетеси книжечку-розмальовку «Ясне сонечко вставало», а всі бажаючі мали змогу сфотографуватися з шановною гостею.


Марчук А.М., бібліотекар




Мова – Богом дарована

9 листопада, коли вшановується пам’ять Нестора Літописця, ми відзначаємо День української писемності та мови. Дуже різноманітним та по-святковому насиченим був цей день у красилівських учнів.

/Files/images/svyata/DSCN0086.jpgПо-особливому відбувся цьогоріч ХVІ Всеукраїнський диктант національної єдності, до написання якого долучилися не лише учні, вчителі та працівники закладу, а й жителі села та батьки школярів, зокрема Зайчук Н.Ю., Кучер О.Г., Щербина К.М. Кількість учасників диктанту була рекордною – це є свідченням глибокої любові до рідного слова, формування внутрішньої потреби глибоко вивчати й шанувати українську мову, спілкуватися нею, удосконалювати культуру власного мовлення.

У цей святковий день стартував ХVІІ Міжнародний мовний конкурс знавців української мови ім. П.Яцика. Учні Красилівського НВК продемонстрували свої уміння та навички грамотного письма, взявши участь у І (шкільному) етапі цього конкурсу.

/Files/images/svyata/DSCN0124.jpgПродовженням свята мови у школі стала традиційна зустріч у літературній світлиці. На урочисту гостину до красилівських школярів завітала майстриня слова, поетеса рідного краю Чуприна Лідія Олексіївна. Також були присутні запрошені жителі села та вчителі-ветерани педагогічної праці: Кравчук К.Я., Швець Г.М., Трухан Л.Д., Щербина К.М., Зайчук Н.Ю. З нагоди Дня писемності та мови вітала зі святковим днем всіх в.о.директора НВК Медведська Н.О.

Під час зустрічі присутні у залі мали змогу торкнутися серцем і душею до культурної спадщини нашого народу, до його живодайного джерела – мови.

/Files/images/svyata/DSCN0130.jpgУ залі лунали щирі поетичні слова, звучали пісні, котрі прищеплюють почуття гордості за свою державу, рідний народ, навчають бережливо ставитися до культурної спадщини українців. У виконанні учнів 9 класу Яструба Д. і Кучер А. було продемонстровано інсценівку із п’єси І.Котляревського «Наталка Полтавка». Школярі 3-11 класів декламували поетичні твори Чуприни Л.О. А сам виступ поетеси став родзинкою свята. Лідія Олексіївна в поетичній і пісенній формі зверталася до присутніх у залі. Вона читала вірші, розповідала про свої життєві будні, про родину, яка дає їй силу та натхнення творити прекрасне, про свою безмежну любов до рідної мови. Ведучі свята учні 11 класу Вуйко А. і Ткаченко Б., підсумовуючи сказане, дійшли висновку, що з мовою тісно пов’язані історія й культура народу, поняття Батьківщини як держави і як рідного, батьківського краю, і запропонували всім присутнім виконати пісню «Гімн українській мові».

Зустріч завершилася, але ще довго в стінах Красилівського НВК лунатиме відголосок поетичного слова, учні матимуть змогу торкнутися до нього, адже Лідія Олексіївна подарувала свої збірки «Береги моєї долі», «Вона була найяскравішою зорею…» шкільній бібліотеці, а також присутнім гостям.

Свято в школі стало традиційним. Це один із тих днів, коли кожен має нагоду відчути себе частиною свого народу з героїчною історією, багатою культурою і прекрасною, Богом дарованою мовою.

Ольга Грузинська, учитель української мови та літератури

Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну любіть!

«Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну любіть!» - під таким закликом, взятим із вірша В.Сосюри, пройшло 9 листопада у День української писемності та мови у Красилівському НВК свято рідної мови.

Що ж ми варті без рідної мови? Вона – скарбниця духовних надбань, оберіг наших звичаїв і традицій, запорука інтелектуального розвитку і поступу в житті. Ці непохитні істини підтвердили учні 9-11 класів та вчителі НВК, взявши участь у написанні радіодиктанту Національної єдності, котрий проводився вже вп’ятнадцяте.

Говорили про рідну мову, звертаючись до неї, як до рідної неньки, учні закладу і на хвилюючій зустрічі у літературній світлиці із місцевою поетесою Тетяною Василівною Альмужною. Із вуст школярів лунали слова молитви до коханого слова не лише як найкращої пісні в стоголоссі трав, а й невинної крові, пролитої в боротьбі за волю України. Натхненно вкладали душу у поетичні і прозові рядки учні Медведський В., Кучер Р., Коваленко Л., Вуйко А., Шарандак Д., Зінорук А., Дудник Н., Ткаченко Б., Дудник В. та школярі-читці 5 та 6 класів.

/Files/images/DSCN0305.JPGНайприємніші хвилини спілкування зі словом подарувала всім присутнім у святковому залі Тетяна Альмужна. Вона розповіла про те, як народжувалися її збірки «Стежка до мами» та «Родинне дерево». Та найбільш трепетним був момент презентації нової збірки авторки «Україно, будь благословенна», яка побачила світ у травні 2015 року.

Сторінки цієї книжки сповнені тривогою за день сьогоднішній та завтрашній, розповідають про героїв Небесної Сотні, бійців східного фронту, найдостойніших, які поклали життя за наше майбутнє, за вільну Україну:

Через Голгофу шлях проліг до волі,

Яка за це заплачена ціна?

Майстриня художнього слова поділилася безліччю епізодів, які лягли в основу поезій збірки, прочитала нові віршовані рядки, звернулася до школярів та вчителів із проханням пам’ятати про героїв та, випромінюючи світло, йти вперед дорогою миру, правди й добра.

Отож День української писемності та мови ще раз усім довів, що мова – це наша гордість. Берегти її – основне завдання кожного. Нехай не зміліє ріка нашої мови ніколи, а слово рідне нехай заграє новими гранями краси й довершеності.

Кравець П.О.,

учитель української мови і літератури

Красилівського НВК


Зі словом у серці

Листопад кружляє за вікном кленовим листом. Сонечко пробивається крізь вранішню паморозь, залишаючи на опалому листі сріблясті краплинки. Саме такою порою, 10 листопада, красилівські школярі зустрічали дорогого гостя, митця слова Григорія Івановича Грабов’юка, котрий завітав на традиційну зустріч у літературній світлиці, приурочену Дню української писемності та мови.

/Files/images/DSCN9087.JPG

На святі звучали палкі слова про велич української мови із вуст учнів початкової школи. Із слів ведучої Павлини Олександрівни Кравець присутні дізналися цікаві факти із життя Нестора Літописця, якого сьогодні українські вчені вважають прабатьком української писемної мови і вшанування пам’яті якого відбувається щорічно 9 листопада.

Мова і художнє слово – нероздільні, і тому учні Красилівського НВК Полотняк Б., Яструб Д., Альмужна А., Кучер Р., Клочок Я., Коваленко Л., Ткаченко Б., Вуйко А., Шарандак Д., Коваленко О., Зінорук А., Дудник Р., готуючись до урочистої зустрічі із Григорієм Івановичем, із задоволенням занурились у творчий доробок автора, вивчивши та продекламувавши поетичні та прозові твори письменника.

Родзинкою свята, яку всі з нетерпінням чекали, став виступ Григорія Івановича Грабов’юка. Із трепетом душі майстер слова розповідав про найсокровенніше: батьків, родину, любих онуків, рідне село Ясенівку, калину біля свого вікна, цілющу воду - все те, що хвилює його, бентежить душу, дає можливість дістати слова із самого серця, про людей, яких Григорій Іванович безмежно любить, для яких пише свої безцінні твори та без яких не уявляє життя.

Із вдячністю вчителі та школярі прийняли в подарунок збірку творів Григорія Івановича «Сонце в калині», щоб ще частіше можна було взяти до рук та насолоджуватися художнім словом нашого земляка.

/Files/images/PB100043.JPG

Свято завершилося, але в серцях присутніх воно ще довго струменітиме тим теплом та душевністю, яке випромінював своєю постаттю Григорій Іванович Грабов’юк. Ми переконані, що знайомство з митцем лише почалося, і наша плідна співпраця обов’язково продовжиться, адже у творчих планах та задумах Григорія Івановича Красилівка посідає чільне місце.

Отож здоров’я Вам, наснаги та творчого злету, шановний Григорію Івановичу!

Грузинська О.О.,

учитель української мови та літератури

Красилівського НВК


/Files/images/DSC02264.JPG

23 січня в нашому навчальному закладі відбулася зустріч із представниками Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум» та «Український клуб». На зустрічі були присутні Олексій Усачів – голова секретаріату «Українського клубу», Роман Кухарук – голова правління секретаріату «Українського клубу», Олександр Драндар – голова правління Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум» і наша місцева поетеса Тетяна Костянтинівна Іванчук.

Познайомившись ближче з нашими гостями, ми довідались, що О.Драндар пише не лише вірші, а й прозу, пісні, грає на гітарі та має 3 книжки. Особливо запам’яталася його поезія про батьківщину Акармар в Абхазії.

Припав до душі нам і Роман Кухарук, адже в нього особливий тип письма: чіткий, лаконічний, а у коротких рядках міститься глибокий зміст. Наприклад, один з його висловів: «Мабуть, найдорожче на цьому світі мати крила, а бути мухою», натякає на важливість творчої людини в житті себе реалізувати.

Також перед нами виступала місцева поетеса Т.Іванчук, що готує до друку уже другу свою збірку.

Спілкування з цими людьми проходило в цікавій діалогічній формі. Учні, що брали участь у діалозі, запропонували цікаві запитання й були нагороджені збірками віршів поетів «Українського клубу».

Зустріч була дуже насиченою й залишила по собі захоплюючі враження, адже не так і часто випадає можливість поспілкуватись із творчими людьми. На пам’ять про себе поети залишили свої збірки нашій бібліотеці, а «Літературний форум» подарував декілька портретів Т.Г.Шевченка. Маємо надію, що такі заходи будуть проводитися частіше.


Сонячний листопадовий день…

/Files/images/PB070643.JPG

У Красилівському навчально-виховному комплексі він виявився незвичайним. Адже 7 листопада тут відбулася зустріч у літературній світлиці з талановитою поетесою Ставищенщини – Аллою Петрівною Орел, яка радо відгукнулася на запрошення красилівчан.

Життєва стежина у світ для А.Орел починається із Ставищ, краю безмежного, чаруючого, багатого на таланти та душевну пісню. І хоч за професією вона вчитель математики, це не перешкоджає їй думки складати в поетичні рядки.

Задушевну розмову про поетичну творчість Алли Петрівни розпочала ведуча свята Кравець П.О. нагадавши присутнім про наближення Дня української писемності та мови, а відповідно й роль української мови в суспільному житті та місце її серед інших мов світу.

Любов до рідної землі та української мови струменіла з поезій, прочитаних Атаманенком Д., Дудник М., Щербиною А., Дудником Р.

Хвилюючими рядками поезій А. Орел про сенс людського життя, захоплення книгою – мудрим порадником і наставником - зворушили слухачів Кучер Б., Зайчук А., Медведський В. Подяка матері та ода жінці натхненно звучала із вуст Коваленко Л.

Завітали гості свята і на веселий парад тваринок, котрі є героями багатьох віршів поетеси для дітей. Учні 5 класу приготували яскраві костюми, майстерно виконували ролі звірят Яструб Д., Маринчук С., Манукян В., Татаркан Р., Іваненко В., Халупа Я., Кравчук О., Дудник В.

Зінорук А., Пужко І., Голубець І., Кучер Р., Дудник В., Дідук Б., Коваленко О., Шарандак Д., Стороженко В., Степанюк Р., Коротун Н. натхненно декламували вірші про загадкову природу, швидкоплинну юність, любов до прекрасного та щемливе, хвилююче почуття кохання.

Не секрет, що багато поезій А. Орел надзвичайно мелодійні. Тому невипадково її вірші покладені на музику. Зворушували душу присутніх пісні, які звучали у виконанні Р. Поштар та учнів навчально-виховного комплексу.

Не без хвилювання учні та вчителі слухали і виступ самої А.П. Орел, від якого у залі запанувала аура творчого настрою.

Усі мали можливість першими почути нові вірші, написані автором. Її слова доходили до серця кожного, зворушуючи найпотаємніші думки та мрії, залишили масу вражень.

Звучали у світлиці слова вітання та вдячності директора НВК Марчука П.П., вчителя математики Лавренюк С.П., учнів.

Бо ж дихає поезія А.Орел людським теплом, вона плаче й сміється, є в ній і біль, і радість.


/Files/images/IMG_1875.jpgТрадиційними є зустрічі в літературній світлиці з майстрами художнього слова рідного краю. Найчастіше вони приурочені Дню української писемності та мови. Почесними та бажаними гостями були О.Пустовгар, О.Тисячний, Г.Пастушенко, двічі зустрічалися із Т.Альмужною./Files/images/IMG_1890.jpg Цьогоріч на гостину до учнів Красилівського НВК завітала місцева поетеса Т.Іванчук та сучасний український письменник Л.Кононович./Files/images/IMG_3383.jpg Зустріч проходила в невимушеній обстановці, було прочитано багато віршів Тетяни Костянтинівни. З великим інтересом діти слухали про життєві перепетії Леоніда Григоровича. Всі довго залишалися під враженням від зустрічі і з нетерпінням будуть чекати нових.

Кiлькiсть переглядiв: 974

Коментарi